Bomberoza.net

Práce :

Orna Corporation
je veřejná obchodní společnost založená v roce 1993, se sídlem v Kladně, jejímž hlavním předmětem podnikání je pronájem prostor ve vlastních domech v historické části města. Svým obchodním partnerům pronajímá obchody, kanceláře, sklady a další nebytové i bytové prostory. Po dohodě s nájemcem podle jeho přání zajišťuje i rekonstrukci a úpravu interiérů pronajímaných objektů. Se zájemci uzavírá dlouhodobé nájemní smlouvy, které umožní zhodnocení vložené investice.Hrad Červený Újezd
Soukromá stavba byla nazvána podle obce, ve které se nachází, tedy Hrad Červený Újezd, a vznikla mezi lety 2001 a 2002.

Záměrem bylo postavit naším stylem historizující objekt vycházející z tradičních řemeslných postupů a odpovídající nárokům současnosti.

V muzeu uvidíte originály i kopie typických nástrojů, přístrojů a vybavení českého venkova minulého i předminulého století, doplněné selským malovaným nábytkem, dílnami tradičních řemesel, rytířským sálem, krčmou se staročeskými jídly a nápoji i hradním antikem.

Nové interiéry vytvořili místní řemeslníci. Pokud tedy, jako my, rádi sníte a máte rádi historii, dobré jídlo a pití, přijeďte se přesvědčit, jak se nám náš úmysl zdařil.

Hrad je pro návštěvníky otevřen 365 dní v roce (pokud již nejsou provedeny rezervace).Bomberoza.net
(c)2004 - 2024 Bomberoza | Developed & designed by Raist.cz